Plánované akce

Nadcházející akce / události

Datum Název
květen
2024
24
Vycházka s myslivcem

Tradiční vycházku s myslivcem, kdy na trase budou děti plnit různé úkoly, zakončíme na šachtě, kde si opečeme párky a dozvíme se mnohé o myslivosti a lesních zvířatech.

květen
2024
24
Olympiáda v ZŠ pro předškoláky

l v letošním roce si naši předškoláci vyzkouší hod, skok, běh a překážkovou dráhu na Olympiádě, kterou pro ně pořádá Základní škola Velké Opatovice - děti a paní učitelky žáků 1. ročníků.

květen
2024
29
Hasičský den

Děti se od 10:30 hodin seznámí s prostředím hasičské zbrojnice ve Velkých Opatovicích a určitě jim bude slušet hasičská helma. Možná se podívají na svět z ptačí perspektivy, nebo se trefí vodou z hasičské stříkačky na cíl.

květen
2024
31
Koloběžkové závody ke Dni dětí

Děti si na dráze za Učňákem změří svoje síly na kolech, koloběžkách nebo odrážedlech.

červen
2024
3
Týden předškoláků zakončený pasováním na školáky a přespáním v MŠ

7. 6. 2024 začínáme na školní zahradě od 17:00 hodin! Předškoláci budou slavnostně pasováni na školáky, ale ještě předtím maminkám i tatínkům, babičkám i dědečkům předvedou, co se naučily. Nebudou chybět ani dárečky a společné opékání párků.

červen
2024
5
ZUŠ OPEN

Na tradiční akci se naši předškoláci opět prakticky seznámí s celou šíří činnosti ZUŠ a vyberou si tak, čemu by se případně chtěli v budoucnu věnovat.

červen
2024
12
Setkání s učiteli ZUŠ a hudbou

Děti si v naší školce poslechnou malý koncert v podání učitelů ZUŠ Velké Opatovice.

červen
2024
13
Lesní pedagogika - stromy, byliny, rostliny

Děti se v tento den znovu setkají s Míšou Homolkovou a zažijí spolu na školní zahradě dopoledne plné informací o přírodě.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme?

loader Načítám...